کارتون های ماندگار نوستالژیک(سری سوم)

جیمبو

 جیمبو در واقع یک هواپیمای کوچک قرمز و زرد رنگ است که با سایر دوستانش در فرودگاهی زندگی می‌کنند. جیمبو همیشه برای کمک کردن به دوستان و اطرافیانش در مواقع بحرانی، آماده است. نوع کمک کردن جیمبو، ما را به یاد رفتار واتوواتو می‌اندازد که به عنوان یک پرنده اعجاب انگیز، می‌تواند در مواقع ضروری، کمک شایانی به افراد بکند و حاوی پیام‌های صلح طلبانه است. 
آهنگ معروف این کارتون زیبا “جیمبو جیمبو جیمبووووو” می باشد .

کارتون جیمبو

باخانمان

 باخانمان داستان دختری به نام پرین ما موهای نارنجی است که به همراه مادر و کالسکه اش به سمت خانه پدربزرگش که سالها پیش به دلیل مخالفت وی با ازدواج پدرو مادرش از آنها فاصله گرفته شده ،مهاجرات می کنند .

پرین ، الاغش”پاریکال” و سگش “بارون” را در این سفر همراه خود دارد و با عکاسی هزینه سفر را تامین می کنند. 

کارتون باخانمان پرین

می تی کومان 

از جمله شخصیت های این کارتون ، سگارو، زمبه، کاکرو، تسوکه و مأمور مخصوص حاکم بزرگ، می تی کومان. در این کارتون، میتی کومان، مأمور مخصوص حاکم بزرگ است که با همراهان خود به شهرهای مختلف جهت بازرسی می روند را دنبال می کنیم .

 وی این کار را ناشناس انجام می‌دهد، اما بعضی وقت‌ها برای مقابله با افراد شرور، مجبور به اعلام خود به عنوان مأمور مخصوص حاکم بزرگ کشور ژاپن است که علامتی را همیشه به عنوان سمبل حاکم بزرگ، ارائه می‌کند و آن نیز در دست، کایکوی مهربان و شمشیر زن قهار است.

 «سگارو» پسری بازیگوش و کنجکاو است که با «زمبه» سگ باهوش اما تنبلش با انها همراه می شود و درحالیکه دیگران انتظارش را ندارند به کمک بقیه می‌آید. 

کارتون می تی کومان

بچه های کوه تاراک (جکی و جیل)

 جکی و جیل دو بچه خرس که در حادثه ای مادرشون را از دست می دهند و یک پسر سرخپوست به نام “رن” آنها را پیدا و بزرگ می کند آنها بتدریج با زبان آدم ها آشنا می شوند .آلیس هم دیگر شخصیت این کارتون است که در تربیت جکی و جیل به رن کمک می کند .

در حین بزرگ شدن این دو بچه خرس ماجراها و اتفاقات زیادی می افتد که این کارتون را جذاب تر و دیدنی تر می کند.

کارتون جکی و جیل

بارباپاپا

بارباپاپا به همراه همسرش بارباماما که ۷ تا بچه داشتند حباب های بی شکلی بودند . بارباپاپا صورتی و بارباماما مشکی و بچه هاشون به رنگ های مختلف بودند .

هر کدوم از آنها تخصص خاصی داشتند و می توانستند به شکل های مختلف تبدیل می شوند. با جمله معروف “بارباپاپا عوض میشه ” مشکلات را حل می کردند.

کارتون بارباپاپا و باربامامامطالب مرتبط